Президент України Володимир Зеленський

Ответить
Аватара пользователя
patriot
Администратор
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 27 окт 2020, 18:58

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение patriot » 28 окт 2020, 01:10

Президент здувся?

25 жовтня в Україні вібулись місцеві вибори. Поряд з дільницями ми бачили несміливих молодиків з ледь помітним написом на футболці "5 питань від Зеленського", що збирали такі цінні для президента відповіді у сміттєві пакети. Організація рівень Голобородько. А що ви хотіли від незаконного опитування?

Півтора роки тому Зеленский з рекордними 73%, палаючими очами та більш-менш адекватною командою переміг на президентських виборах. Це був наш хлопець, що не носив краватки і мав доволі просту точку зору на політику в країні того часу. Юні та натхненні прагнули йти до його команди, а стовпи корупції трохи навіть злякались. Але ненадовго.

Зараз Зеленский - це сумний портрет, що набрав вагу, посивів та позбавився осстанніх нервових клітин. Згадайте хоч розмову на Hard Talk: перед журналістом сидів не головнокомандуючий, а істерична дитина, що розуміється на економічній та політичній ситуації меньше за британського співрозмовника та кожного разу, коли питання чіпляло його его, топав маленькими ніжками і звинувачував Порошенко.

Вже в серпні цього року рейтинг президента стновив 26%, наразі він нараховую трохи більше 20%. Велике опитування, що немає юридичної сили, являє собою недолугий піар-хід, який не спрацював та швидко здувся. Як, власне, і сам президент Зеленский.

Як гадаєте, що буде наступним кроком: друге опитування чи імпічмент?

Изображение


Аватара пользователя
stassy
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 03 ноя 2021, 00:22

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение stassy » 09 дек 2021, 09:07

так у нас сейчас никто ничего не понимает и давно, и никогда, мне кажется, один человек ничего не сделает, какие б устремления не были у него изначально, ему банально не дадут развернуться

Аватара пользователя
Cawka
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 28 апр 2022, 12:23
Откуда: Киев

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение Cawka » 28 апр 2022, 12:53

Ну не знаю хто там що розуміє а хто ні але я точно знаю що війна показала хто є хто з однієї сторони порошенко в котрій піариться їздить по блокпостах що тероборона вже жаліється на цю фото студію на колесах а з іншої сторони Зеленський котрий дійсно зміг об'єднати весь світ навколо війни в Україні

Liam
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 10 июн 2022, 17:04

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение Liam » 10 июн 2022, 17:10

Президент Украини Володимир Зеленський лучший призедент в мире. Согласно статье 102 Конституции Украины, Президент Украины является Главой государства и выступает от его имени, является гарантом государственного суверенитета, территориальной целостности Украины, соблюдения Конституции Украины, прав и свобод человека и гражданина.
Президент Украины не может иметь какого-либо иного представительского мандата, занимать должность в органах государственной власти или в объединениях граждан, а также заниматься иной оплачиваемой либо предпринимательской деятельностью или входить в состав руководящего органа или наблюдательного совета предприятия, что имеет целью получение прибыли.
Президент Украины пользуется правом неприкосновенности на время исполнения полномочий. За посягательство на честь и достоинство президента Украины виновные лица привлекаются к ответственности на основании закона. Звание президента Украины охраняется законом и сохраняется за ним пожизненно, если только президент Украины не был смещён с поста в порядке импичмента.

Kievlianin
Сообщения: 7
Зарегистрирован: Вчера, 15:48

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение Kievlianin » Вчера, 16:24

Не скажу, що я фанат Зеленського і буду бити себе в груди доказуючи, що він самий найкращий, але судячи з того, як він керує країною в час війни, він хороший президент.

Ответить