Президент України Володимир Зеленський

Ответить
Аватара пользователя
patriot
Администратор
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 27 окт 2020, 18:58

Президент України Володимир Зеленський

Сообщение patriot » 28 окт 2020, 01:10

Президент здувся?

25 жовтня в Україні вібулись місцеві вибори. Поряд з дільницями ми бачили несміливих молодиків з ледь помітним написом на футболці "5 питань від Зеленського", що збирали такі цінні для президента відповіді у сміттєві пакети. Організація рівень Голобородько. А що ви хотіли від незаконного опитування?

Півтора роки тому Зеленский з рекордними 73%, палаючими очами та більш-менш адекватною командою переміг на президентських виборах. Це був наш хлопець, що не носив краватки і мав доволі просту точку зору на політику в країні того часу. Юні та натхненні прагнули йти до його команди, а стовпи корупції трохи навіть злякались. Але ненадовго.

Зараз Зеленский - це сумний портрет, що набрав вагу, посивів та позбавився осстанніх нервових клітин. Згадайте хоч розмову на Hard Talk: перед журналістом сидів не головнокомандуючий, а істерична дитина, що розуміється на економічній та політичній ситуації меньше за британського співрозмовника та кожного разу, коли питання чіпляло його его, топав маленькими ніжками і звинувачував Порошенко.

Вже в серпні цього року рейтинг президента стновив 26%, наразі він нараховую трохи більше 20%. Велике опитування, що немає юридичної сили, являє собою недолугий піар-хід, який не спрацював та швидко здувся. Як, власне, і сам президент Зеленский.

Як гадаєте, що буде наступним кроком: друге опитування чи імпічмент?

Изображение


Ответить